USŁUGI



Wykonujemy usługi w zakresie:
    
  •  regeneracji części,
  •  naprawy ogrzewań postojowych,
  •  sprzedaży części nowych i zamienników,
  •  wysyłki kurierskiej na terenie całej Unii Europejskiej,
  •  pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących ogrzewań postojowych.
 
 
     Regeneracja części odbywa się w sposób kompleksowy - wymieniane są na nowe te elementy części, które ulegają zużyciu i mogą być przyczyną usterki. Zregenerowane wszystkie dmuchawy powietrza i sterowniki są dodatkowo testowane, dzięki czemu możemy oferować produkty sprawdzone, a wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm oraz stosowanie najlepszych materiałów pozwalają nam zagwarantować ich wysoką niezawodność. Nasze zregenerowane części nie odbiegają pod względem jakości od części oryginalnych, natomiast ich cena i sam wygląd zewnętrzny dodatkowo czynią ofertę bardzo atrakcyjną i przyciągają klienta, który nie chce przepłacać.

     Ze względów optymalizacji czasu pracy i środków realizujemy przede wszystkim sprzedaż wysyłkową części nowych jak również zregenerowanych. Części do regeneracji lub ogrzewania do naprawy prosimy także przysyłać do nas za pośrednictwem poczty lub firm kurierskich na podany poniżej adres.

     Zepsute części przysłane do regeneracji z reguły wymieniamy na gotowe zregenerowane, które znajdują się u nas na magazynie.

     W przypadku przysłanych do naprawy całych ogrzewań najpierw wykonujemy diagnozę, obliczamy koszty i kontaktujemy się z klientem w celu uzyskania decyzji odnośnie naprawy ogrzewania. Następnie, po uzyskaniu zgody, ogrzwanie naprawiamy i odsyłamy na wskazany adres.

     Ponadto pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu problemów dotyczących ogrzewań postojowych. Staramy się zanleźć przyczynę awarii oraz wskazać możliwie najlepszy sposób jej usunięcia i uniknięcia w przyszłości.