GWARANCJA     Części znajdujące się w naszej ofercie poddawane są testom jakości i dbamy o to, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy, dlatego oferujemy produkty sprawdzone i współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Dodatkowo większość naszych produktów - głównie silniki, palniki i sterowniki - jest objęta gwarancją jakości.
 
     Gwarancja na oferowane nowe oryginalne produkty jest udzielana wg określonych warunków producentów części, natomiast na części regenerowane zwykle udzielamy jej na 12 miesięcy, na regenerowane palniki produkcji Webasto również udzielamy 12 miesięcy (nie jest udzielanana gwarancja na nowe oryginalne palniki Webasto).
 
Podstawę gwarancji stanowi dowód zakupu oraz:
- w przypadku oryginalnych nowych ogrzewań i części - karta gwarancyjna lub naklejka gwarancyjna
- w przypadku ogrzewań i części regenerowanych - plomba gwarancyjna, naklejka gwarancyjna lub wybite numery, których nie wolno usuwać pod groźbą utraty gwarancji.
 
     Gwarancja liczona jest od daty sprzedaży/ dostawy towaru na podstawie wystawionej faktury VAT.

     W przypadku ewnentualnej reklamacji prosimy o kontakt w celu uprzedniej weryfikacji problemu, a następnie wydrukowanie i wypełnienie poniżej zamieszczonego formularza reklamacyjnego oraz odesłanie go wraz z reklamowanym produktem do naszej firmy.


 

 
Załączniki: