O FIRMIE


     Nasza firma zajmuje się przede wszystkim w sprzedażą części ogrzewań postojowych produkcji Webasto i Eberspacher.  Świadczymy zarówno usługi regeneracji części jak i naprawy dostarczonych całych ogrzewań postojowych oraz ich wysyłce na wskazany adres. W naszej ofercie dostępne są oryginalne części nowe jak również części regenerowane i zamienniki.

     Wieloletnie doświadczenie w branży, wiedza, kontakty oraz atrakcyjna oferta pozwalają nam docierać do klientów w krajach całej Unii Europejskiej. Staramy się przedstawiać naszym klientom optymalne rozwiązania - najlepszej jakości produkty po możliwie niskiej cenie. Dlatego oferowane przez nas produkty podawane są testom na etapie przed wprowadzeniem ich do oferty sprzedaży, jak również są monitorowane produkty będące już w obiegu po to, aby udoskonalić lub zastąpić te, które nie spełniają wysokich norm jakościowych na etapie normalnej długoterminowej eksploatacji.

     Nasz oferta jest skierowana do dużych firm transportowych oraz serwisów samochodów ciężarowych i dostawczych, ale również świadczymy usługi i dla mniejszych firm, które nie mają możliwości zakupu części po atrakcyjnych cenach hurtowych. Ponadto w mniejszym stopniu zajmujemy się naprawą i sprzedażą części ogrzewań postojowych stosowanych w samochodach osobowych.

     Staramy się oferować naszym klientom przede wszystkim sprawdzone części regenerowane oraz zamienniki będące atrakcyjną alternatywą dla ogólnie dostępnych i dużo droższych części oryginalnych. Dodatkowo zróżnicowana oferta oraz dostęp do tańszych częsci pozwalają w znacznym stopniu przyciągać i zatrzymywać wymagającego klienta, który poszukuje dla siebie najkorzystniejszych rozwiązań.

     Dokładamy wszelkich starań, aby oferować najlepsze produkty dostępne na rynku, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszego klienta i bardzo dobrej współpracy.
 
 
Zapraszamy do współpracy!