ZAKUPY     Zakupu części nowych i zamienników można dokonywać telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.
 
     Wysyłkę części za pobraniem zwykle realizujemy w ciągu 24h licząc od momentu złożenia zamówienia, a w przypadku przelewu (na podstawie przesłanej faktury proformy) - po odnotowaniu wpłaty środków na naszym rachunku bankowym. Natomiast w przypadku części, których nie posiadamy na stanie magazynowym czas wysyłki może ulec wydłużeniu.
 
     Sprzedaż części regenerowanych z reguły dokonywana jest za uprzednim dostarczeniem części zepsutych na nasz adres. Jednakże w wyjątkowych okolicznościach istnieje możliwość wysyłki niektórych części zregenerowanych (po nieco wyższej cenie) bez konieczności dostarczenia części zepsutych - dotyczy to tych części, których posiadamy na stanie magazynowym w dużych ilościach.
 
     Po otrzymaniu zepsutych części dokonujemy ich weryfikacji, a następnie (dotyczy silników i palników) bierzemy już gotowe zregenerowane z magazynu i pakujemy do wysyłki. Wyjątek stanowią sterowniki - regenerujemy te same, które przysyła nam klient przez co czas wysyłki wydłuża się do kilku dni roboczych.
 
     Przysłane części do regeneracji muszą być kompletne, niepołamane, zewnętrzne plastikowe elementy niepopękane i niestopione. Wraz z częściami przysłanymi do regeneracji należy zamieścić w paczce dane kontaktowe, dane do wystawienia faktury oraz dane do wysyłki.

     W przypadku wątpliwości - czy części będą nadawały się do regeneracji - prosimy o wcześniejszy kontakt.
 
     Formą płatności jest pobranie lub przedpłata (faktura proforma), a po rozwinięciu się współpracy - przelew.
 
     Części wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DPD.